KONST / Oljemålningar / Oljemålning 5428279
nr 542 8279
1800-tal, landskap med figurer, 28x38 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
Utrop:
100 kr
Såld:
700 kr
måndag 22 september 2008
kl 16:47:57
200 kr
350 kr
550 kr
650 kr